Józefów: Mikołaj i Kacper to świetni uczniowie

  • 15.04.2019, 07:00
  • ak
Józefów: Mikołaj i Kacper to świetni uczniowie Fot. UMiG Józefów
Mikołaj Kraczek i Kacper Mielniczek to gimnazjaliści z Józefowa, którzy z powodzeniem brali udział w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Jeden zmagał się z zagadnieniami z zakresu fizyki, a drugi w konkursie chemicznym.

Mikołaj Kraczek w konkursie chemicznym dotarł aż do etapu wojewódzkiego i zdobył w nim tytuł laureata. Tym samym zapewnił sobie ocenę celującą z chemii na świadectwie ukończenia szkoły.

Jego szkolny kolega Kacper Mielniczek znalazł się zaś w finale konkursu fizycznego. Zdobył tytuł finalisty, co także wiąże się z preferencjami w rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i oczywiście otrzymaniem oceny celującej z tego przedmiotu.

Współautorką sukcesów obu uczniów jest nauczycielka chemii i fizyki w józefowskiej szkole Krystyna Mielniczek.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe