Krasnobród: Wzięli się za porządki na osiedlu Centrum

  • 15.04.2019, 06:42
  • ak
Krasnobród: Wzięli się za porządki na osiedlu Centrum Fot. Organizatorzy
To była inicjatywa Krzysztofa Zuba, przewodniczącego Zarządu Osiedla Centrum Krasnobród. Akcja "Czyste osiedle" odbyła się w pierwszy weekend kwietnia, a do udziału w niej poza mieszkańcami włączyli się też m.in. burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal oraz przewodniczący rady miejskiej Radosław Cios-Mairot.

Wszyscy wspólnie i w pocie czoła pracowali przez trzy godziny. Śmieci pozbierali wzdłuż całej ul. Andersa oraz na terenie koło szkoły. 

– Mam wielką nadzieję, że zorganizowana po raz pierwszy akcja „Czyste Osiedle” będzie początkiem zmian w świadomości społeczeństwa na temat stanu zanieczyszczenia naszego środowiska i konieczności jego ochrony poprzez racjonalne z niego korzystanie. Chciałbym, aby w przyszłości ta inicjatywa gromadziła coraz większą liczbę mieszkańców, którzy nie tylko wspólnie dążyliby do poprawy stanu czystości naszego osiedla, ale także dbali o to, by ten stan czystości utrzymywać na jak najwyższym poziomie – mówi Krzysztof Zub.

Serdeczne podziękowania od organizatorów należą się też Jackowi Gmyzowi, dyrektorowi Zakładu Gospodarki Komunalnej w Krasnobrodzie, który zapewnił uczestnikom worki na śmieci, rękawice i kamizelki odblaskowe, a jego pracownicy pomogli posprzątać zebrane śmieci. Aby tego naprawdę sporo.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe