Tomaszów Lubelski: Kradziony rower nie wyjechał na Ukrainę

  • 13.04.2019, 14:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Kradziony rower nie wyjechał na Ukrainę Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Ukradł rower, szybko sprzedał, ale nie zdoła się wymigać przed karą. Po policjanci z Tomaszowa szybko znaleźli i złodzieja, i jednoślad.

Do kradzieży roweru doszło na jednym z placów zabaw w Tomaszowie Lubelskim w czwartek (11 kwietnia) po południu. Właściciel zgłosił sprawę policji, a funkcjonariusze z patrolówki błyskawicznie namierzyli sprawcę. 

Gdy jednak dotarli do 37-letniego mieszkańca Tomaszowa, okazało się, że mężczyzna z łupem się już pożegnał. Spieniężył go zaraz po kradzieży, sprzedając Ukraińcowi. Na szczęście rower również udało się znaleźć, bo 40-letni cudzoziemiec został z nim zatrzymany na granicy, gdy wracał już do swojej ojczyzny.

– Mienie zostało odzyskane, a obaj mężczyźni zatrzymani. Już dziś usłyszą zarzuty – informuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Polak odpowie za kradzież, Ukrainiec za paserstwo.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe