Hrubieszów: Prezent na osiemnastkę - pióro od burmistrz Marty Majewskiej

  • 14.04.2019, 06:00
  • ak
Hrubieszów: Prezent na osiemnastkę - pióro od burmistrz Marty Majewskiej Fot. UM Hrubieszów
Każdy mieszkaniec Hrubieszowa może na swoje 18. urodziny dostać prezent od Marty Majewskiej. Burmistrz miasta chce wkraczających w pełnoletność obdarowywać pamiątkowymi wiecznymi piórami.

O tym pomyśle hrubieszowski magistrat poinformował w piątek, 12 kwietnia. Skąd ta inicjatywa?

"Wkroczenie w wiek dorosły to ważne przeżycie. Dla młodych mieszkańców Hrubieszowa to również czas zakończenia szkoły, egzaminów maturalnych i nierzadko wyjazdu z rodzinnego miasta" - czytamy na facebookowym profilu samorządu.

Upominki mogą otrzymywać wszyscy młodzi ludzie zameldowani w Hrubieszowie, którzy po 1 stycznia tego roku ukończyli albo ukończą 18. rok życia. Mają otrzymywać wieczne pióro z grawerem oraz list gratulacyjny od burmistrz Majewskiej.

Jest też warunek, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Stosowny dokument należy podpisać zgłaszając się do Urzędu Miasta Hrubieszów ul. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1, pokój nr 18.

 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 15.04.2019, 21:55
Jaka rozrzutność zważywszy jak MOPS liczy grosze. Pewnie miłe wspomnienia z 18-stki

Pozostałe