Zaginął Marcin Gniazdowski z Teratyna. Wyjechał do pracy w Niemczech i przepadł

  • 12.04.2019, 09:27 (aktualizacja 12.04.2019, 09:28)
  • ak
Zaginął Marcin Gniazdowski z Teratyna. Wyjechał do pracy w Niemczech i…
Trwają poszukiwania 30-letniego Marcina Gniazdowskiego. Mieszkaniec Teratyna w gminie Uchanie wyjechał w marcu do pracy w Niemczech, a później kontakt z nim się urwał.

O poszukiwaniach 30-latka poinformowali nas już na początku tego tygodnia nasi czytelnicy. Na ich prośbę na facebookowym profilu Kroniki Tygodnia udostępniliśmy apel z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Marcina Gniazdowskiego.

 

Dzisiaj komunikat o poszukiwaniu mężczyzny zamieściła również hrubieszowska policja.Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że Marcin Gniazdowski w zeszłym miesiącu pojechał do pracy w Niemczech. Ostatni kontakt ze swoją dziewczyną nawiązał 26 marca. Później nie odpowiadał na telefony. Nie wiadomo, co się z nim od tamtej pory dzieje.

Policja podaje rysopis zaginionego. Młody mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu, ma czarne, krótkie włosy, prosty nos, piwne oczy, przylegające uszy. Jego znak szczególny to blizna na prawej ręce.

Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie prosi wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego o pilny kontakt pod numerem telefonu 112 lub 84 696 62 80.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Scarlet Batler
Scarlet Batler 14.04.2019, 18:34
Moze zgubił telefon..trzeba sprawdzić agencje i pracodawcę..Oby wszystko dobrze się skończyło ..

Pozostałe