Zamość: Misterium Męki Pańskiej już w sobotę. Będą utrudnienia w ruchu

  • 12.04.2019, 15:49
  • ak
Zamość: Misterium Męki Pańskiej już w sobotę. Będą utrudnienia w ruchu
Na sobotni (13 kwietnia) wieczór jest w Zamościu planowane plenerowe wydarzenie Misterium Męki Pańskiej. Biblijne widowisko przygotowane przez grupę teatralną "Jednak warto" działającą przy parafii Świętej Bożej Opatrzności ma się rozpocząć o godz. 20.

Religijne widowisko zostanie wystawione w zamojskim amfiteatrze przy Nowej Bramie Lubelskiej. Ma potrwać od godz. 20 do 22. W tym czasie całkowicie zostanie wyłączony z ruchu odcinek ulicy Łukasińskiego od ronda przy ul. Akademickiej/Piłsudskiego do ronda przy ul. Partyzantów/Okopowa. Stąd apel do kierowców o stosowanie się do oznakowania i poleceń osób kierujących ruchem.

Patronami honorowymi sobotniego wydarzenia są biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek i prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe