Kredyt czy pożyczka? A może lokata?

  • 12.04.2019, 10:42 (aktualizacja 12.04.2019, 10:44)
  • Artykuł Partnera
 Kredyt czy pożyczka? A może lokata?
Doradca finansowy Fines Operator Bankowy z siedzibą w Zamościu przy ulicy Mikołaja Reja 21 w Centrum Handlowym „Tomasz” odpowie na Państwa pytania.

Już przy pierwszej wizycie w naszej placówce przedstawiona jest oferta dopasowana do potrzeb klienta i jego sytuacji finansowej. Przy minimum  formalności klient otrzymuje kilka ofert, z których od razu wynika jaka będzie wysokość raty i na jakich warunkach dostanie kredyt czy pożyczkę. Takie rozwiązanie to duża oszczędność czasu i komfort dla naszych klientów.

Czasami zupełnie prywatna rozmowa z doradcą finansowym pomoże dokonać właściwego wyboru – mówi Paulina Sałamacha, kierownik placówki Fines. – Ludzie przychodzą do nas z różnymi problemami i dla każdego zawsze znajdę czas i odpowiednie rozwiązanie – dodaje Paulina Sałamacha.

Fines Operator Bankowy na wiosnę przygotował wiele udogodnień dla klientów. Jednym z nich jest konsolidacja kredytów. Kredyt konsolidacyjny może ułatwić spłatę zaciągniętych zobowiązań, nawet jeśli klient obawia się, że nie ma już żadnej szansy na uniknięcie negatywnych wpisów w rejestrze dłużników. Połączenie kilku kredytów w jeden, a jednocześnie wydłużenie terminu spłaty pozwoli zmniejszyć wysokość miesięcznej raty, nawet o kilkaset złotych. Możemy pomóc w wyborze najlepszej oferty ponieważ współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku bankami. Ta oferta skierowana jest do osób, które borykają się z kłopotami finansowymi, ale wciąż mogą przedstawić zdolność kredytową, dzięki której możliwe będzie otrzymanie zgody kredytowej.

– Chcesz skonsolidować swoje wcześniej zaciągnięte kredyty? Przekonaj się co zrobić, by skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego przyniosło Ci jak najwięcej korzyści – zachęca Paulina Sałamacha, doradca finansowy.

Jeśli poszukują Państwo oferty pożyczek, możemy pochwalić się szeroką ofertą sprawdzonych firm. Zachęcamy, zwłaszcza teraz, gdy mamy nowe i korzystne oferty dla Naszych klientów.

Fines to nie tylko możliwość uzyskania kredytu czy pożyczki. Firma posiada również nowy produkt w ofercie, dzięki któremu każdy może zarobić. Mowa o lokacie – zakładając Lokatę FINESyjną w Placówce Fines Operator Bankowy w Zamościu, zyskujesz dodatkowe 0,1%. Niezależnie od tego na ile miesięcy zdecydujesz się na lokatę, zawsze przysługuje stałe oprocentowanie, elastyczne okresy lokowania środków od 3 do 60 miesięcy z niską kwotą minimalną – 5 tysięcy zł. Sprawia to, że produkt jest bardzo atrakcyjny na rynku finansowym – mówi Paulina Sałamacha.

Pragniemy również poinformować, że nasze biuro już teraz oferuje punkt opłat. Mamy najlepszą cenę w naszym mieście, już od 1,35 zł. W Fines można opłacić wszystkie rachunki. Gwarantujemy bezpieczeństwo przepływu środków finansowych i szybkie ich dotarcie do wystawców rachunków.

– Na koniec chciałam podziękować za zaufanie jakim Państwo nas obdarzyli. Cieszę się, że nasze usługi są niezmiennie uznawane – mówi Paulina Sałamacha, kierownik placówki.

 

Artykuł Partnera
Podziel się:


Pozostałe