Krasnobród: Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty. Jutro wręczenie nagród

  • 11.04.2019, 15:06
  • ak
Krasnobród: Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty. Jutro wręczenie nagród Fot. pixabay.com
Lista laureatów zostanie oficjalnie odczytana w piątek (12 kwietnia). Wtedy też najlepsi odbiorą nagrody i wyróżnienia. Ale już dzisiaj wiadomo, czyje prace najbardziej spodobały się jurorom konkursu wielkanocnego w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

Uczestnicy konkursu wykonywali świąteczne palmy, pisanki, stroiki i kartki w kilku kategoriach wiekowych.

Nagrodę za swoją palmę odbierze jutro Katarzyna Ścirka ze Szkoły Podstawowej w Kaczórkach, zaś wyróżnienie trafi do Natalii Gałan z SP w Majdanie Wielkim.

Wśród autorów pisanek najlepiej wypadła Dominika Adamczuk z Krasnobrodu, a laureatki wyróżnień to Zuzanna Adamczuk i Małgorzata Gielmuda (Krasnobród) oraz Julia Adamczuk (Majdan Wielki).

Szkolni koledzy tej ostatniej dziewczynki: Bartosz Smoluch i Magdalena Jakus zostali nagrodzeni za wielkanocne stroiki. W tej kategorii wyróżniona została Zuzanna Nabłonek, także z Majdanu Wielkiego i Alan Gajewski z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

Nagrody za świąteczne kartki trafią do Rafała Borka i Marcelego Bąka z Krasnobrodu oraz Wiktorii Kochaniec i Weroniki Tytuły z Majdanu Wielkiego. Wyróżnienie odbierze Patryk Kurdyła ze szkoły przy sanatorium w Krasnobrodzie.

Konkursowe propozycje oceniały instruktorki KDK Marzena Mazurek i Mariola Kawecka, a wystawę wielkanocnych ozdób można oglądać w domu kultury do niedzieli, 28 kwietnia. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe