Nie ma palenia. Mundurowi przejęli nielegalne papierosy

  • 11.04.2019, 08:00
  • ak
Nie ma palenia. Mundurowi przejęli nielegalne papierosy Fot. KPP Hrubieszów
Prawie 700 paczek papierosó bez polskich znaków akcyzy skarbowej przejęli hrubieszowscy policjanci podczas wspólnej akcji ze służbą celną i strażą graniczną.

Funkcjonariusze ustalili, że w pustostanie w Teratynie (gm. Uchanie) jest skłądowany nielegalny towar. Pojechali tam i znaleźli to, czego szukali. Skonfiskowali blisko 600 paczek papierosów z Ukrainy, na których nie było polskich znaków akcyzy skarbowej. 

– Gdyby nielegalny towar trafił na rynek Straty Skarbu Państwa z powodu uszczuplenia podatku akcyzowego wyniosłyby blisko 12 tys. zł – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
palacz
palacz 11.04.2019, 11:10
To niech NFZ refunduje Desmoxan !!!!!!

Pozostałe