Telatyn: Cała Polska czyta dzieciom w bibliotece

  • 11.04.2019, 08:00
  • ak
Telatyn: Cała Polska czyta dzieciom w bibliotece Fot. pixabay.com
Biblioteka Publiczna Gminy Telatyn włączyła się w akcję "Cała Polska czyta dzieciom" i obchody Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Z tej okazji książnicę odwiedzili młodzi czytelnicy.

Biblioteka zorganizowała spotkanie dla drugoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Telatynie. Dzieci przyszły na nie z wychowawczyniami Alicją Wiśniewską i Agnieszką Dobrowolską. Młodzi ludzie zostali zabrani w podróż do krainy baśni i wysłuchały historii o "Latającym kufrze" oraz opowieści o Hossim (tak niegdyś Hansa Christiana Andersena nazywała jego babcia).

Dla małych gości został też przygotowany quiz, puzzle oraz rekwizyty związane z baśniami. Praca w grupach sprawiła maluchom dużo radości i dała satysfakcję, udowadniając tym samym, że można świetnie się bawić z książką.

 

ak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe