Najlepsza myjnia w mieście

  • 09.04.2019, 11:00 (aktualizacja 13.05.2019, 13:30)
  • Artykuł Sponsorowany
Najlepsza myjnia w mieście
Myjnia parowa to świetna alternatywa do tradycyjnych myjni. Śmiało można powiedzieć, że zdecydowanie lepsza. Jak myjnia parowa działa? No i dlaczego warto z jej pomocą robić wiosenne porządki? Przeczytajcie.

– Generowana w bojlerze para jest wystrzeliwana z pistoletu bezpośrednio na lakier auta pod ciśnieniem 8 atmosfer. Para nie powoduje zarysowań na lakierze, a ma lepsze od wody właściwości penetrujące, dlatego można nią wypłukać brud i piasek ze wszystkich szczelin samochodu i nie tylko. Na koniec pozbywamy się z powierzchni resztki wilgoci, żeby uniknąć zacieków – tłumaczy działanie myjni parowej Ultramoto w Zamościu Michał Lizut.

Myjnia parowa nadaje się do czyszczenia lakieru samochodowego, nadwozia, kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki czy zawiasy. Parą umyć można również silnik, bo nie uszkadza ona układów elektronicznych. Za pomocą pary czyści się też wnętrze auta. Czas schnięcia jest naprawdę krótki, dzięki czemu bezpośrednio po praniu siedzeń, można ruszać w drogę.

Co jeszcze warto wiedzieć o myjni parowej? Jest mobilna i wielofunkcyjna. Pracownicy Ultramoto mogą dotrzeć w każde wskazane miejsce o (prawie) każdej porze, umyć nie tylko mały, ale i duży samochód, także bus i autobus. Jest eko – zużycie wody i środków wspomagających czyszczenie parą jest wielokrotnie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych myjni.

– Średnio na cały proces czyszczenia zużywamy od 2 do 4 litrów wody. Tradycyjna myjnia wykorzystuje natomiast aż 160 litrów! – mówi Michał Lizut.

Myjnia parowa bywa już nazywana "spa dla samochodów".

– Mycie parowe powstrzymuje korozję nawet o 3 lata, proces korozji w zimie spowalnia o 7 razy w porównaniu z myciem auta wodą – dodaje Michał Lizut.

Ceny za usługi mycia parą nie są wygórowane. Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione zalety myjni parowej i to, że efekt po myciu utrzymuje się dłużej niż przy myciu wodą, warto z niej korzystać. A już na pewno wiosenne porządki opłaca się zacząć z Ultramoto.

Dzięki uniwersalnym i profesjonalnym myjkom ciśnieniowym Ultramoto może pomóc również przy czyszczeniu otoczenia domu, w tym kostki brukowej, tarasu, podjazdu, a także altan ogrodowych, mebli ogrodowych, elewacji domu, basenów czy ogrodzenia. Czyszczenie myjką jest bezpieczna dla farb i lakierów pokrywających drewno lub metalowe ogrodzenie.

 

Czyścimy również grille ogrodowe z trudnej do usunięcia sadzy oraz wędzarnie. W ofercie naszej firmy znajduje się też pomoc przy czyszczeniu tapicerki meblowej, dywanów, okien, a także pomieszczeń sanitarnych, w tym kafli i fug. Ponadto prowadzimy dezynfekcję oraz ozonowanie, co daje nieskazitelną czystość. Czyszczenie fug oraz kafli parą wodną pozwala na pozbycie się bakterii i grzybów oraz uniknięcie niepotrzebnego zawilgocenia – zapewnia właściciel myjni parowej Ultramoto.

Artykuł Sponsorowany

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:
Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Ultramoto

Podziel się:Pozostałe