Nowa Kronika Tygodnia już jest gotowa

  • 08.04.2019, 19:17
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już jest gotowa
Od wtorku 9 kwietnia w punktach sprzedaży w całym naszym regionie znajdziecie nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Bo znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych, bulwersujących, ale też wzruszających i pouczających tematów.

>>>>> Temat główny tego numeru to strajk nauczycieli. W których szkołach do protestu nie doszło? Co będzie z egzaminami? Czy nauczyciele za czas strajku dostaną pieniąze? Kiedy zrealizują program, skoro nie pracują? Odpowiadamy na wszystkie te pytania.

>>>> Jest coraz więcej kandydatek w naszym plebiscycie dla członkiń KGW. Która ma szanse zdobyć tytuł Miss?

>>>> Na zamojskim osiedlu Majdan wielkie oburzenie. Jakiś chulgan roztrzaskał figurę Matki Boskiej.

>>>> Sąd uznał, żę chemiczka z I LO w Zamościu była winna wypadkowi, jaki wydarzył się podczas szkolnych pokazów, gdy poparzona zostałą jedna z uczennic. Co teraz z nauczycielką?

>>>> Analfabetyzm z polskim wojsku? W 1919 roku były sposoby, aby z tym walczyć. Możecie dowiedzieć się, jakie.

>>>> Z naszą pobożnością jest całkiem nieźle. Do takich wniosków można dojść, analizując zeszłoroczne wyniki liczenia wiernych w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Znamy szczegółowe wyniki poszczególnych parafii.

>>>> Szpitalny Oddział Ratunkowy w Tomaszowie Lubelskim działa od nowego roku. Zdaniem władz szpitala część pacjentów wykorzystuje go jako sposób na obejście kolejek. 

>>>> Wszystkie śmieci z Zamojszczyzny trafiają do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie. Ich odbiór od początku roku podrożał prawie o 100 procent.

>>>> Wiedzieliście, że Kozacy znad Donu wybudowali w Zamościu koszary, szpital i wiele innych obiektów?

To jedynie niewielki ułamek tematów, które znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia. Naprawde warto po nią sięgnąć, by każdy z artykułów przeczytać w całości.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kowalski
kowalski 06.12.2019, 09:55
hej

Pozostałe