Sakiewki dukatów rozdane, można zdobyć kolejne

  • 09.04.2019, 06:00
  • Kronika Tygodnia
Sakiewki dukatów rozdane, można zdobyć kolejne Fot. pixabay.com
Susieckie szypoty, tomaszowskie gryfiny i narolskie floriany. W tym konkursie można było wygrać dwie sakiewki takich wyjątkowych dukatów lokalnych.

Aby je  zdobyć wystarczyło wziąć udział w konkursie, który organizowaliśmy  wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną "Roztocze" z Tomaszowa Lubelskiego. W kolejnych 

 wydaniach "Kroniki Tygodnia"publikowaliśmy kupony. Ten, kto zgromadził komplet 4 kuponów i udzielił poprawnej odpowiedzi na zadane pytania mógł liczyć na nagrodę. Spośród naszych czytelników, którzy pracowicie gromadzili kupony i nadesłali je do redakcji wyłoniliśmy zwycięzców.Są nimi Jolanta Kukiełka i Andrzej Gancarz

Jako że chętnych na sakiewki było wielu, dajemy dodatkową szansę tym, którym się nie poszczęściło. Rozpoczynamy drugą edycję naszego konkursu. Do zdobycia są kolejne dwie sakiewki susieckich szypotów, tomaszowskich gryfinów i narolskich florianów.

Tak jak poprzednio, w kolejnych wydaniach będziemy drukować kupony (dziś pierwszy kupon). Kupony będą cztery. Należy poprawnie odpowiedzieć na zamieszczone na nich pytania, zebrać komplet 4 kuponów i przynieść lub wysłać na adres redakcji Kroniki Tygodnia 22-400 Zamość ul. Żeromskiego 3. 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe