Odkrywanie Ameryki - spotkanie z Markiem Marcolą w Zamościu

  • 14.12.2016, 06:00 (aktualizacja 15.12.2016, 09:51)
  • Leszek Wójtowicz
Odkrywanie Ameryki - spotkanie z Markiem Marcolą w Zamościu
Wrócił z Ameryki Południowej i podzieli się swoimi wrażeniami z podróży. Spotkanie z Markiem Marcolą odbędzie się w środę (14 grudnia) w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Fortecznej.

Marku Marcoli pisaliśmy wiele razy na łamach "Kroniki Tygodnia". Przypomnijmy, że do tej pory odwiedził on już ponad 80 krajów na sześciu kontynentach. Globtroter ze Zwierzyńca wrócił właśnie z dwutygodniowej podróży do Chile, Boliwii i Peru. O swojej przygodzie opowie w środę (14 grudnia) w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Fortecznej przy ul. Łukasińskiego 2. Spotkaniu towarzyszyć będzie pokaz fotografii. Początek o godz. 19. Wstęp wolny. 

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe