Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ w ogólnopolskim konkursie

  • 08.04.2019, 06:06 (aktualizacja 08.04.2019, 06:11)
  • ak
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ w ogólnopolskim konkursie Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Dwie uczennice LO im. ONZ w Biłgoraju zdobyły tytuł laureatek, a trzy finalistek III Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego „Sakramenty Wtajemniczenia Chrześcijańskiego. Chrzest i Bierzmowanie”.

Finał konkursu odbył się na początku miesiąca w Warszawie. Zakwalifikowało się do niego 140 uczniów z całej Polski, spśród ponad tysiąca, którzy zgłosili się do udziału. Wśród uczestników etapu centralnego było pięć uczennic z Biłgoraja.

Pierwszoklasistki Justyna Dmitroca i Anna Dmitroca zdobyły tytuły laureatek i otrzymały indeksy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z kolei finalistkami zostały:Natalia Rataj, Karolina Syty i Paulina Piskorska.

Uczennice do konkursu przygotowała Małgorzata Polańska.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe