Tyszowce: Wielkanocne handlowanie. Będą dwa świąteczne kiermasze

  • 06.04.2019, 14:37
  • ak
Tyszowce: Wielkanocne handlowanie. Będą dwa świąteczne kiermasze Fot. pixabay.com
W niedzielę (7 kwietnia) przy kościele parafialnym, a także w środę (10 kwietnia) na placu targowym - w tych dniach i tych miejscach są planowane w Tyszowcach kiermasze wielkanocne.

Oba wydarzenia będą dla mieszkańców Tyszowiec i okolic okazją do zaopatrzenia się w świąteczne ozdoby, kupienia pocztówek wielkanocnych, palm, pisanek czy stroików.

Swoje rękodzieło wystawią na sprzedaż koła gospodyń wiejskich, m.in. z Tyszowiec, Klątw i Mikulina, ale też ludowi artyści i inni handlowcy. Zainteresowano udziałem powinni kontaktować się z Samorządowym Centrum Kultury w Tyszowcach, telefonując pod nr: 603 773 483.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ale   jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ale jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 07.04.2019, 17:47
ale jaja tyszowieckie

Pozostałe