Gm. Hrubieszów: Na drodze – patrz i słuchaj. Policjanci odwiedzili dzieci z Kobła

  • 05.04.2019, 11:00 (aktualizacja 05.04.2019, 11:11)
  • ak
Gm. Hrubieszów: Na drodze – patrz i słuchaj. Policjanci odwiedzili dzieci z Kobła Fot. KPP Hrubieszów
O zasadach, które powinni znać wszyscy piesi użytkownicy dróg rozmawiali w czwartek (4 kwietnia) hrubieszowscy policjanci podczas spotkania z dziećmi z Kobła. Pogadanka w szkole została zorganizowana w ramach akcji prewencyjnej "Na drodze – patrz i słuchaj".

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi pieszych, także tych najmłodszych, na zagrożenia związane m.in. z nieostrożnym wejściem na przejście, w tym bezpośrednio przed jadący pojazd, korzystaniem z telefonu podczas przechodzenia przez jezdnię, przebieganiem przez jezdnię.

– Dzieci podczas spotkania zadawały mundurowym wiele pytań oraz wykazały się wiedzą ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Na koniec policjanci rozdali dzieciom elementy odblaskowe – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe