Zamość: Trwa walka o zdrowie dziecka. Charytatywna impreza "Gramy dla Franka"

  • 07.04.2019, 08:04 (aktualizacja 08.04.2019, 12:47)
  • Materiał nadesłany
Zamość: Trwa walka o zdrowie dziecka. Charytatywna impreza "Gramy dla…
W nadchodzącą niedzielę, 14 kwietnia Galeria Handlowa Twierdza Zamość wspólnie z  GRAwitacją Centrum Rozrywki organizuje akcję charytatywną pod nazwą „Gramy dla Franka”, podczas której odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację małego Franka Kalinowskiego.

Podczas akcji odbędą się atrakcje wokalne, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, turniej szachowy, animacje plastyczne, kurs robotyki dla dzieci. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje i kiermasz, z których cały dochód zostanie przekazany na subkonto Franka Kalinowskiego, podopiecznego Fundacji SERCE DZIECKA.

Do organizacji akcji włączyli się również: Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha w Zamościu, Robocikowo.

Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca, przez co doszło u chłopca do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu  przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest jego  drugim domem.

– Franek powoli wraca do życia, ale mimo wszystko nadal jest dzieckiem leżącym. Aby nasz Synek mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja – mówią rodzice Paweł i Sylwia Kalinowscy

– Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi. Każdy zebrany grosz jest  cenny, dlatego bardzo prosimy  mieszkańców Zamościa o wzięcie udziału w akcji charytatywnej organizowanej 14 kwietnia w Galerii Handlowej Twierdza – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Centrum Handlowego Twierdza w Zamościu.

Blok imprez w Galerii Twierdza rozpocznie się o godz. 12. Natomiast turniej w hali OSiR o godz. 9.

WIĘCEJ O IMPREZIE DLA FRANKA NA FACEBOOKOWYM PROFILU WYDARZENIA

 

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe