Zamość: Oratorium Terezjańskie - zaproszenie na wyjątkowy koncert

  • 07.04.2019, 07:06
  • ak
Zamość: Oratorium Terezjańskie - zaproszenie na wyjątkowy koncert
W przyszłą niedzielę (14 kwietnia) w Zamościu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie artystyczne. W kościele św. Brata Alberta wysłuchać będzie można koncertu "Oratorium Terzjańskie" skomponowanego przez Zbigniewa Małkowicza do słów św. Teresy z Avila.

Organizatorami tego niezwykłego wydarzenia są Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego oraz Chór Ziemi Zamojskiej Contra. Przed publicznością wystąpią również: Zespół Muzyki Sakralnej Lumen oraz soliści: Marzena Małkowicz , Aleksandra Małkowicz-Figaj, Julia Stolpe i jako gość specjalny Janusz Szrom. Zaśpiewają także chórzyści z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu oraz Chór „Noster” z parafii św. Bartłomieja w Goraju.

Wstęp na koncert, który rozpocznie się o godz. 18 jest wolny.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe