Zamość: Architektura w krajobrazie - nowa wystawa w ZDK

  • 06.04.2019, 06:35 (aktualizacja 10.04.2019, 11:07)
  • ak
Zamość: Architektura w krajobrazie - nowa wystawa w ZDK
Od środy 10 kwietnia w Zamojskim Domu Kultury będzie można oglądać nową wystawę. Składają się na nią zdjęcia wykonane przez członków Zamojskiej Grupy Fotograficznej. Ekspozycja jest zatytułowana "Architektura w krajobrazie".

"Krajobraz to temat nieskończonych inspiracji w polskiej fotografii i jeden z najwdzięczniejszych tematów fotograficznych. Ze względu na kaprysy pogody wymaga cierpliwości wytrwałości. Tym razem członkowie Zamojskie Grupy Fotograficznej GT zmierzyli się z architekturą jako elementem krajobrazu" – czytamy w zaproszeniu na wernisaż, który w środę odbędzie się o godz. 17.

Na wystawie można będzie oglądać zdjęcia, które wykonali: Tadeusz Adamczuk, Henryk Andrzejewski, Aleksandra Baranowicz, Agnieszka Bekier, Mirosław Chmiel, Elżbieta Gnyp, Agnieszka Jakubowska, Krzysztof Kurzępa, Sławomir Jaszczołt, Ewa Marszalec, Anna Monastyrska, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Tomasz Rybczyński, Katarzyna Sachajko, Waldemar Siatka i Mirosław Teterycz.

Wystawa będzie czynna w ZDK do połowy maja

 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe