Region: PKP LHS z certyfikatem ''Pracodawca przyjazny pracownikom''

  • 03.04.2019, 11:32 (aktualizacja 11.06.2019, 13:00)
  • bw
Region: PKP LHS z certyfikatem ''Pracodawca przyjazny pracownikom''
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. w Zamościu otrzymała certyfikat XI edycji konkursu "Pracodawca przyjazny pracownikom". Certyfikat podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie wręczył prezesowi spółki prezydent Andrzej Duda.

PKP LHS znalazła się wśród 22 spółek wyróżnionych certyfikatem podczas gali w pałacu prezydenckim 19 marca. Do przyznania certyfikatów zgłoszono 36 firm i zakładów pracy z całej Polski. Wnioski oceniała komisja certyfikacyjna. Podczas oceny brała pod uwagę m.in. przestrzeganie prawa pracy, funkcjonowanie rady pracowników czy formy zawieranych umów. 

– Wyróżnienie w konkursie ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ wystąpili o nie nasi pracownicy, będący członkami Związku Zawodowego NSZZ "Solidarność". To dowód na to, że moje działania jako pracodawcy są dobrze oceniane – mówi Zbigniew Tracichleb, prezes PKP LHS.

Celem XI edycji konkursu było promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w  zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, zasad bhp i promowaniu stabilności zatrudnienia. Zgodnie z regulaminem zamojski LHS będzie mógł posługiwać się certyfikatem przez okres trzech lat od daty przyznania.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dba, dba ... o kogo ?
Dba, dba ... o kogo ? 05.04.2019, 09:40
tak, tak. Dba o rodzinę. Już w formularzu jest pytanie czy ktoś z rodziny pracuje w PKP. Bo jak nie to
widz
widz 04.04.2019, 19:38
Masz układy to masz pracę. A jak nie to staże ,prace interwencyjne i na lewo .
lhs
lhs 03.04.2019, 21:02
Państwowa firma dba o pracowników a nie jak chamski ,pazerny prywaciarz z Budmatu . LHS to jest firma na medal a nie jak ten oszust Rozmus ,tyranie na czarno a na starośc torba i kij .

Pozostałe