Sport: Sukces młodych zapaśników ''Agrosu'' w Kostrzynie

  • 03.04.2019, 11:04
  • bw/nadesłane
Sport: Sukces młodych zapaśników ''Agrosu'' w Kostrzynie
W Kostrzynie nad Odrą, kolebce sportu zapaśniczego, w dniach 30-31.03.2019r odbył się II Puchar Polski Kadetów (15-17 lat) w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy zamojskiego KS ''Agros'' zdobyli wysokie lokaty i wywalczyli miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Kewin Materna walczący w kategorii do 45 kg, wywalczył srebrny medal, Szymon Żuk (55kg) wywalczył brązowy medal, Jakub Flak walczący w kategorii wagowej do 48kg. uzyskał wysoką piątą lokatę, natomiast Szymon Wlaź (80kg) wywalczył dziewiąte miejsce.

Wszyscy zawodnicy zakwalifikowali się do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, na której będą reprezentować województwo lubelskie.

bw/nadesłane

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe