Region: Kontrabanda w pociągu. 5 tys. paczek papierosów zatrzymanych

  • 02.04.2019, 20:23
  • KAS LUBELSKIE
Region: Kontrabanda w pociągu. 5 tys. paczek papierosów zatrzymanych
5 tys. paczek papierosów o wartości około 70 tysięcy złotych zatrzymali 1 kwietnia funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej oraz Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Hrubieszowa.

Kontrabandę funkcjonariusze znaleźli podczas kontroli pociągu towarowego jadącego z Ukrainy do Polski. Owinięte czarną folią papierosy ukryte były pod wagonami składu. Przymocowano je za pomocą magnesów i dodatkowo przysłonięto płytami. W sumie funkcjonariusze ujawnili ponad 5 tys. paczek papierosów o wartości prawie 70 tys. zł.

Właściciela ujawnionego towaru nie ustalono. Zatrzymany towar został zabezpieczony przez funkcjonariuszy Oddziału Celnego w Hrubieszowie, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie. Jak dotąd nie ujawniono właściciela kontrabandy.

KAS LUBELSKIE
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe