Komarów-Osada: Krew się poleje. Sprawdź harmonogram

  • 01.04.2019, 08:06 (aktualizacja 01.04.2019, 08:09)
  • ak
Komarów-Osada: Krew się poleje. Sprawdź harmonogram Fot. pixabay.com
Kilka akcji honorowego krwiodawstwa odbędzie się w tym roku w Komarowie-Osadzie. Ustalono już harmonogram tych wydarzeń, które organizują wspólnie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i Klub Honorowych Dawców Krwi przy komarowskim OSP.

Najbliższa okazja, aby podzielić się honorowo krwią z potrzebującymi nadarzy się już w nadchodzącą niedzielę, 7 kwietnia. Kolejna odbędzie się 16 czerwca, a następne: 25 sierpnia i 24 listopada.

Wszystkie akcje zostaną zorganizowane w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie. Będą się rozpoczynać o 10 i trwać około trzech godzin.

Kto może zostać dawcą? Zdrowa, pełnoletnia osoba do 65 roku życia. Przed zgłoszeniem się na akcję należy być wypoczętym i wyspanym, a na co najmniej 24 godziny przed oddaniem krwi nie można pić alkoholu. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe