Zamość: Regionaliści w Civitas Christiana - zaproszenie na spotkanie

  • 01.04.2019, 15:18
  • ak
Zamość: Regionaliści w Civitas Christiana - zaproszenie na spotkanie
Zamojski oddział Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana zaprasza w czwartek (4 kwietnia) na spotkanie z cyklu "Regionaliści". To okazja, by wysłuchać wykładów i wziąć udział w dyskusjach pod wspólnym hasłem ,,Na ratunek historii”.

O naszym regionie, jego historii, architekturze, przyrodzie i turystyce mówić będą znawcy tematu.

Zaplanowano prelekcję Jakuba Żygawskiego, który przedstawi temat "Szubienica w Zamościu w świetle archiwalnych planów miasta z XVIII i XIX w". Z kolei Maria Fornal opowie o domu prof. Wiktora Zina, a Łukasz Kot zaprezentuje reportaż radiowy zatytułowany "Fryzjer z motocyklową pasją".

Przedsięwzięcie odbywa się przy wsparciu patronackim Muzeum Zamojskiego w Zamościu, Lokalnej Organizacji Turystycznej Zamość i Roztocze, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Zamościu, Koła Przewodników Terenowych PTTK im. Róży i Jana Zamoyskich w Zamościu i Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki przy PTTK w Zamościu.

Czwartkowe Spotkanie w Civitas Christiana rozpocznie się o godzinie 16.30 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Ormiańskiej 1 (wejście od podwórza, I piętro).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
letsoalr
letsoalr 29.01.2021, 07:04
I like websites and news like this
https://www.letsolar.com
liu_yun
liu_yun 13.04.2020, 09:19
finding the right skills to your startup might be easier with those proven hiring guidelines. learn how to attract and maintain gifted human beings. read an interview with ex-googler david bizer. highlights: we're a group of startup fans, we've a global reach
https://www.newtheblog.com
StalloneLee
StalloneLee 10.04.2019, 11:10
Let them take the lead https://www.assortlist.com/
liu_yun
liu_yun 13.04.2020, 09:20
good edw

Pozostałe