Biłgoraj: One celnie kopią. Uczennice LO im. ONZ najlepsze w powiecie

  • 01.04.2019, 08:00
  • ak
Biłgoraj: One celnie kopią. Uczennice LO im. ONZ najlepsze w powiecie Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju ma najlepszą w powiecie żeńską drużynę piłki nożnej. Reprezentacja szkoły wygrała licealiadę, która odbyła się w miniony czwartek (28 marca).

W piłkarskich zawodach wzięły udział także reprezentacje ZSBiO w Biłgoraju, ZSZiO w Biłgoraju, RCEZ w Biłgoraju, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Biłgoraju i Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Różańcu.

Złota drużyna z LO im. ONZ grała w składzie: Martyna Kotulska, Dagmara Jastrzębska, Martyna Larwa, Amelia Pasieczna, Milena Szul, Gabriela Garbacz, Kamila Książek, Klaudia Markiewicz i Magdalena Mazurek.

Opiekunką piłkarek jest wuefistka Justyna Szczepanik.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe