Zamość: Uczniowie Ekonomika mogą praktykować w biurze podatkowym

  • 01.04.2019, 06:00 (aktualizacja 01.04.2019, 10:51)
  • ak
Zamość: Uczniowie Ekonomika mogą praktykować w biurze podatkowym Fot. ZSP nr 1 Zamość Umowa została podpisana w minioną środę, 27 marca.
Otrzymają nie tylko suchą wiedzę teoretyczną, ale będą mogli też sprawdzić ją i pogłębić w praktyce. Umożliwi to umowa, którą dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu podpisała z Biurem rachunkowym „e-podatnik” sp. z o.o. w Zamościu. To już kolejny pracodawca, który zawarł porozumienie ze szkołą.

To dobra wiadomość dla uczniów ZSP nr 1 kształcących się w zawodach ekonomicznych. Bo od nowego roku szkolnego ZSP nr 1 planuje rozpocząć kształcenie uczniów w zawodzie technik rachunkowości. 

W ramach współpracy  Biuro  rachunkowe „e-podatnik” sp. z o.o. w Zamościu  obejmie patronatem klasy w zawodzie technik rachunkowości.

"Porozumienie dotyczy również m.in. stałej współpracy z nauczycielami przedmiotów zawodowych w celu podnoszenia jakości kształcenia , realizację szkolnych praktyk zawodowych i  staży unijnych, współpracy przy organizacji imprez i uroczystości szkolnych" – czytamy w komunikacie wydanym przez szkołę.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rodzic
rodzic 01.04.2019, 08:11
Brawo ekonomik, to wyjątkowo przyjazna szkoła dla uczniów. Życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałe