Wybierzmy Miss Kół Gospodyń Wiejskich

  • 02.04.2019, 07:00 (aktualizacja 25.04.2019, 09:26)
  • Kronika Tygodnia
Wybierzmy Miss Kół Gospodyń Wiejskich Fot. pixabay.com
Drogie panie, pełna mobilizacja. Zaczynamy plebiscyt, jakiego jeszcze nie było. Z pomocą naszych niezawodnych czytelników wybierzemy Miss KGW i to aż w trzech kategoriach.

O zaszczytny tytuł Miss KGW będzie można się ubiegać w kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". 

Jeśli więc czujecie się panie "mocne" w którejś z tych kategorii, próbujcie swoich sił. Warunek stawiamy w zasadzie tylko jeden – musicie być panie członkiniami KGW. 

Jesteście gotowe podjąć wyzwanie? Bo nasz plebiscyt to dopiero początek eliminacji. Potem będzie etap wojewódzki, a na końcu ogólnopolski! Ale po kolei.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Wysyłać je można za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3 lub mejlem: [email protected] W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu kontaktowego. Do zgłoszenia dołączyć fotografię kandydatki. 

Teraz rozpoczynamy prezentacje kandydatek. Potem będzie głosowanie. 

Trzy pierwsze panie z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu na "Miss Kół Gospodyń Wiejskich", który organizuje Fundacja Aktywne Roztocze. Tam, podczas uroczystej gali, z paradą atrakcji i dodatkowych konkursów dla pań, konkursowe jury wybierze reprezentantki województwa lubelskiego na finał ogólnopolski. 

Przyznacie chyba drogie panie, że zapowiada się więcej niż ciekawie. A więc do dzieła! Czekamy na Was. Powalczcie o zaszczytne tytuły miss i nagrody.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (26)

Urszula Chmielewska jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Suchowoli. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".
Zofia Kostrubiec jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Suchowoli. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Katarzyna Słota jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Suchowoli-Kolonii oraz drugą kadencję sołtysem tej wsi, a także radną gminy Adamów. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".
Jadwiga Kamińska jest członkinią KGW Suchowola-Kolonia. Startuje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Kinga Łuczak jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich "Sąsiadeczki" z Łaszczówki, Lokalnego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych na Rzecz Rozwoju Wsi Łaszczówka oraz prezesem Stowarzyszenia Liderki Gminy Tomaszów Lubelski, wiceprezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski. Zawodowo spełnia się jako dyrektor GOK-u w Tomaszowie Lub. z siedzibą w Podhorcach. Kandyduje w kategorii ,,Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Jolanta Jasina jest założycielką Koła Gospodyń Gospodarzy Wiejskich w Iłowcu, sołtysem wsi Iłowiec i założycielką kabaretu "A CO" działającego przy KGGW. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Monika Knap ze Stawu Ujazdowskiego-Kolonii jest członkinią KGW Nawóz "Ach te Baby z Nawoza". Startuje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".
Elżbieta Czata do niedawna była przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Grabowcu Górze i radną gminy. W Kole działa nadal, ale zrezygnowała z pełnienia tej funkcji, bowiem w obecnej kadencji została przewodniczącą Rady Gminy Grabowiec. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Lucyna Łasocha od 2015 r. jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich "Roztoczańskie Perełki" w Oseredku. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka" .
Leokadia Kołodziejczyk należy do Koła Gospodyń Wiejskich " Perełki Roztoczańskie w Oseredku. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w Kulinariach"
Teresa Mazur należy do Koła Gospodyń Wiejskich "Roztoczańskie Perełki" w Oseredku. Kandyduje w Kategorii "Najwspanialsza artystka".
Iwona Sieńko należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Rachaniach, jest też sołtysem tej wsi oraz członkinią Stowarzyszenia PSONI. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza Organizatorka i działaczka".
Dorota Szczepuch należy do Koła Gospodyń Wiejskich Barchaczowskie Superbabki. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w Kulinariach".
Agata Piwko. Członkini KGW w Szopinku. Prezes Stowarzyszenia Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+ zrzeszającego 30 KGW z gminy Zamość, Sekretarz Rady LGD Nasze Roztocze, członkini Stowarzyszenia Zamojskich Amazonek, Radna Rady Sołeckiej w Szopinku. Kandyduje w kat. Najaktywniejsza organizatorka i działaczka.
Renata Psiuk jest przewodniczą Koła Gospodyń Wiejskich w Ruszowie. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka"
Agnieszka Matwis jest członkinią KGW Modryń Kolonia. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Dorota Małecka od 2008 r. jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Teptiukowie, prowadzi świetlicę wiejską dla dzieci i młodzieży. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Katarzyna Warmińska-Mazurek z Tomaszowa Lub. jest członkinią KGW z Łaszczówki od kilkunastu lat, śpiewa również w zespole Sąsiadeczki. Działa w Tomaszowskim Towarzystwie Regionalnym, pisze teksty do "Rocznika Tomaszowskiego" i "Teki". Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Krystyna Paszko od 2002 r. należy do Koła Gospodyń Wiejskich "Europejki" w Stefankowicach i od początku pełni w nim funkcję skarbnika. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w kulinariach.
Aleksandra Łopuszyńska należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Zadnodze. Pełni tam funkcję sekretarza. Jest członkinią Rady Sołeckiej, drużynową Kobiecej Drużyny Pożarniczej OSP. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Anna Burdzań jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Mirczu i prezesem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Gminy Mircze. im.Wincentego Rulikowskiego. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Edyta Szykuła jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Zadnodze oraz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w tej miejscowości. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Bożena Gałan jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w miejscowości Krzak. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Teresa Krupa jest członkinią KGW "Sąsiadeczki" z Łaszczówki. Pomaga w realizacji projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych na rzecz rozwoju wsi Łaszczówka. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".
Anna Litwińczuk jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Hucie Tarnawackiej oraz Stowarzyszenia "Wzgórze Przyjaźni". Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Renata Matwij jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Suchowoli, radną Rady Gminy Adamów. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ono
Ono 03.04.2019, 12:56
Chyba jest błąd w nazwisku kandydatki z Rachan.. Pani Iwona Seńko a nie sieńko....

Pozostałe