Zamość: Żywy album - zaproszenie na wernisaż do Morandówki

  • 31.03.2019, 07:18
  • red.
Zamość: Żywy album - zaproszenie na wernisaż do Morandówki
Zdjęcia Agnieszki Jakubowskiej i Krzysztofa Kurzępy będzie można oglądać na wystawie zatytułowanej "Żywy album", która w piątek, 5 kwietnia zostanie otwarta w Morandówce na Starym Mieście w Zamościu.

 "Prezentowane zdjęcia to efekty niedospanych nocy, uciążliwości pogody, mrozu, błota, wylanego potu, rekompensowanych widokiem wschodzącego słońca, porannych mgieł, szronu, kropli rosy na trawie lub pajęczynie i oczywiście możliwością rejestrowania na przysłowiowej „kliszy” czasem zabawnych, czasem dziwnych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych zachowań zwierząt" – napisali w zaproszeniu na wernisaż autorzy zdjęć.

Wystawa w Morandówce (ul. St. Staszica 25) zostanie oficjalnie otwarta w piątek o godz. 17. Będzie ją tam można podziwiać do 4 maja.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe