Hrubieszów: Maraton zumby dla Elenki

  • 28.03.2019, 12:00 (aktualizacja 29.03.2019, 04:05)
  • ak
Hrubieszów: Maraton zumby dla Elenki
Elenka ma 10 lat, jest poważnie chora, zdiagnozowano u niej guza mózgu. Przyjaciele rodziny i mamy dziewczynki postanowili im pomóc. W sobotę (30 marca) organizują w Hrubieszowie maraton zumby. Udział zapowiedziało wielu instruktorów, a wśród nich m.in. Kubanka Regla Maria Peñalver Hernandez.

Impreza ma się odbyć w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Start w sobotę o godz. 17, zakończenie ok. 20, bilet wstępu kosztuje 20 zł. Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Elenki Dąbrowskiej z Hrubieszowa.

Guz, którego u dziewczynki wykryto jest nieoperacyjny. 10-latka jest poddawana chemioterapii, na którą jeździ do Lublina. Szansą dla dziecka jest kosztowna terapia za granicą. Rodzina nie jest sama w stanie sprostać temu finansowemu wyzwaniu, stąd pomysł na charytatywny maraton.

Udział w nim weźmie wielu instruktorów, m.in. Kubanka Regla Peñalver Hernandez z Katowic, Mimo Mohamed Larbi z Częstochowy, Aleksandra Okoń z Tomaszowa Lubelskiego,  Basia Sowińska z Przeworska, Beata Kulczyńska z Tomaszowa Lubelskiego, Kinga Dyniec z Tyszowiec, Jola Głowacz z Hrubieszowa oraz główna organizatorka Irmina Pedo z Dołhobyczowa.

Podczas kilkugodzinnej imprezy odbędzie się też kiermasz świąteczny oraz warsztaty taneczne Bachata i Reggaeton, które poprowadzi znana na całym świecie Regla Peñalver Hernandez.

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rd
rd 28.03.2019, 12:15
a ja chciałbym sie dowiedzieć jakie uligi i przywileje serwuje miasto emrytom swoim seniorom

Pozostałe