Biłgoraj: Mechanicy z RCEZ najlepsi w kraju

  • 28.03.2019, 08:19
  • ak
Biłgoraj: Mechanicy z RCEZ najlepsi w kraju Fot. RCEZ Biłgoraj
Krzysztof Zając zajął pierwsze miejsce, a Szymon Wasąg uplasował się tuż za nim. Uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju nie mieli sobie równych w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Mechanicznym. Obaj zdobyli tytuły laureatów i indeksy na Politechnikę Warszawską.

Ten konkurs odbył się w zeszłym tygodniu w Zespole Szkół Technicznych w Płocku. Biłgorajskie RCEZ reprezentało tam sześcioro uczniów: Aleksandra Maksimek, Szymon Wasąg, Krzysztof Zając, Hubert Mucha, Piotr Małyszek i Patryk Obszański. Opiekunem merytorycznym drużyny był: mgr inż. Leszek Luchowski, a w zakresie programowania mechatronicznego przygotował ich mgr inż. Henryk Kasprowicz.

Ekipa z RCEZ w Biłgoraju drużynowo uplasowała się na wysokiej piątej pozycji, a indywidualnie największe sukcesy odnieśli Krzysztof Zając i Szymon Wasąg.

Do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mechanicznego swoich uczniów zgłosiło 50 szkół technicznych o profilu mechanicznym z całej Polski.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe