Lubycza Królewska: Zagrają charytatywnie dla Patryka

  • 29.03.2019, 16:09
  • ak
Lubycza Królewska: Zagrają charytatywnie dla Patryka
Chłopiec choruje już od kilku lat. Dzielnie walczy z białaczką. Ma wsparcie swoich rodziców, najbliższych i przyjaciół. By Patryk pokonał chorobę, potrzebne jest długie i kosztowne leczenie.

Rodziców chłopca nie stać na to, by samodzielnie udźwignąć koszty terapii. Stąd pomysł na charytatywny turniej siatkarski "Gramy dla Patryka", który w sobotę (6 kwietnia) organizują wspólnie Szkoła Podstawowa im. gen. Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej, miejscowy magistrat, a także Stowarzyszenie Aktywna Gmina+ oraz Centrum Promocji Kultury i Turystyki.

Impreza ma się rozpocząć o godz. 10 w hali sportowej lubyckiej podstawówki. Kibice będą mogli liczyć nie tylko na sportowe emocje podczas meczów. Organizatorzy przygotowują również kiermasz ciast, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie 5-letniego Patryka Chmielowca z Siedlisk.

To już kolejna taka inicjatywa osób, które chcą pomóc chłopcu. Pod koniec zeszłego roku w Zamościu na rzecz chłopczyka został zorganizowany turniej piłki nożnej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe