Z Werbkowic do Hrubieszowa. Wybory Miss Powiatu przeniesione

  • 28.03.2019, 06:00
  • par
Z Werbkowic do Hrubieszowa. Wybory Miss Powiatu przeniesione Fot. pixabay.com
Konkurs na najpiękniejszą mieszkankę powiatu hrubieszowskiego miał się odbyć w maju w GOK-u w Werbkowicach. Organizatorzy zdecydowali jednak, że odbędzie się w Hrubieszowskim Domu Kultury. Jedną z głównych nagród będzie trzydniowa wycieczka do Budapesztu na wyścigi samochodowe Formuły 1.

Wybory Miss Powiatu Hrubieszowskiego zaplanowano na 16 czerwca w HDK-u w Hrubieszowie. W konkursie mogą wziąć udział panny i panie z powiatu hrubieszowskiego. Niepełnoletnie kandydatki mogą startować tylko za zgodą rodziców. Kandydatki mogą zgłaszać się telefonicznie (tel. 601 341 445 lub 84 657 20 32) do 10 czerwca. 

Organizatorem Wyborów Mis Powiatu Hrubieszowskiego jest Danuta Muzyczka, działaczka społeczna i sportowa, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Hrubieszowskiego.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Recenzent
Recenzent 28.03.2019, 21:27
Niedługo pewnie i Dni Werbkowic odbędą się w Hrubieszowie. Taki mamy klimat za nowego wójta :)

Pozostałe