Biłgoraj: Uczennica ZSZiO finalistką modowej olimpiady

  • 25.03.2019, 07:00 (aktualizacja 25.03.2019, 12:53)
  • ak
Biłgoraj: Uczennica ZSZiO finalistką modowej olimpiady Fot. ZSZiO Biłgoraj
Nie musi już zdawać egzaminu zawodowego, a i tak otrzyma za niego 100 procent punktów, ma też zapewniony indeks na Politechnikę Łódzką. Łucja Pituch, uczennica technikum przemysłu mody w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zapewniła to sobie udziałem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży w Łodzi.

Centralny etap tej olimpiady odbył się w ostatni czwartek (21 marca) w Łodzi. Uczennica z Biłgoraja nie tylko wzięła w nim udział, ale również uzyskała tytuł finalisty.

Ten sukces zapewnia Łucji Pituch zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie  z wynikiem 100%. Ponadto wszyscy finaliści otrzymali indeksy na Wydział Technologii Materiałowych  i Wzornictwa Tekstyliów oraz stypendium w pierwszym roku studiów na Politechnice Łódzkiej.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe