Krasnobród: Dzieci witały wiosnę na posterunku

  • 22.03.2019, 15:21
  • ak
Krasnobród: Dzieci witały wiosnę na posterunku Fot. KMP Zamość
Gdzie się wybrać w Dzień Wagarowicza? Można w plener, ale można też np. odwiedzić posterunek policji. Tak zrobili uczniowie z Kaczórek i Majdanu Wielkiego, którzy odwiedzili posterunek w Krasnobrodzie.

Dzieci złożyły wizytę policjantom w pierwszy dzień wiosny, 21 marca. Ich gospodarzem i przewodnikiem był dzielnicowy sierż. szt. Robert Wacławski. 

– Spotkanie przybliżyło dzieciom pracę policjantów, uczniowie dowiedzieli się również wielu ciekawych i bardzo ważnych rzeczy na temat bezpieczeństwa w szkole, w domu, czy też w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych. Dodatkową atrakcją była obecność psa służbowego. Przewodnik przeprowadził krótki pokaz umiejętności czworonoga oraz przypomniał dzieciom o zasadach postępowania z nieznanymi zwierzętami – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ciekawy
ciekawy 23.03.2019, 07:37
znaczy ze Policja uwięziła wiosnę? i poszli ją uwolnić czy odwiedzic tylko?

Pozostałe