Tomaszów Lubelski: Grażyna Murjas - nowa skarbnik powiatu

  • 22.03.2019, 12:51
  • ak
Tomaszów Lubelski: Grażyna Murjas - nowa skarbnik powiatu Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Barbara Pakosik nie jest już skarbnikiem powiatu tomaszowskiego. Odchodzi na emeryturę. Jej miejsce zajmuje Grażyna Murjas.

Decyzje w tej sprawie zapadły w środę (20 marca) na sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego. Radni najpierw odwołali odchodzącą na emeryturę dotychczasową skarbnik, a później powołali jej następczynię.

Barbara Pakosik odpowiadała za finanse powiatu tomaszowskiego od 2013 roku. Emerytką będzie formalnie 1 kwietnia. Starosta Henryk Karwan podziękował jej za długoletnią pracę i wręczył jej okolicznościowy grawerton.

Nowa skarbnik Grażyna Murjas to absolwentka prawa i studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości. Posiada 23-letni staż pracy. W tym czasie przez 11 lat pracowała jako skarbnik w samorządzie.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe