Gm. Telatyn: Policjanci odwiedzają szkoły

  • 24.03.2019, 07:00
  • Materiał nadesłany
Gm. Telatyn: Policjanci odwiedzają szkoły Fot. UG Telatyn
O bezpieczeństwie i cyberprzemocy rozmawiali z dziećmi i młodzieżą tomaszowscy policjanci, odwiedzając szkoły w Poturzynie i Telatynie.

Do uczniów z Poturzyna wybrali się w środę (20 marca) asp. Wioletta Myszkowską z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim oraz asp. Marek Niedziółka z posterunku w Łaszczowie, dzielnicowy, który pod swoją opieką ma teren gminy Telatyn.

Tematem spotkania z młodszymi grupami było zachowanie bezpieczeństwa w domu, szkole i na drodze. Podczas rozmowy ze starszymi grupami poruszony został temat cyberprzemocy i wszelkiego rodzaju używek, na które narażony jest każdy młody człowiek.

Podobne spotkanie z młodzieżą odbyło się też w Szkole Podstawowej w Telatynie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe