Nadajemy drewnu ogłady...

  • 20.03.2019, 15:15
  • Artykuł Sponsorowany
Nadajemy drewnu ogłady...
Gdy wchodzi się do salonu Państwa Skwarków, wzrok przykuwa stylowa dębowa komoda. Na niej, wśród kilku drobiazgów, widnieje niezwykłe zdjęcie opowiadające piękną historię.

Przedstawia głowę rodu – Stanisława Skwarka, który z widoczną wprawą pokazuje wnukowi Karolowi, w jaki sposób trzymać prawdziwy stolarski strug. Całej scenie z uwagą przygląda się syn pana Stanisława, a zarazem ojciec ośmiolatka – Radosław Skwarek.     

 – Bo u nas stolarstwo to nie tylko zawód, ale i rodzinna tradycja. Tata potrafi zrobić z drewna prawdziwe cuda, ja zaś od lat staram się go naśladować. Nie na darmo więc motto naszej firmy brzmi: "Nadajemy drewnu ogłady". Realizując zamierzenia klientów, staramy się więc, aby nasze wyroby posiadały duszę, a tym samym wyróżniały się na rynku meblarskim – wyjaśnia szef firmy Radosław Skwarek.

Jak się okazuje, strategia ta znajduje sobie wielu zwolenników. Efektem rozpoznawalności marki są więc m.in. realizacje dla restauratorów na zamojskim Rynku.

 – Rzeczywiście, żeby ocenić jakość naszej pracy, najlepiej zajrzeć do ogródków "Sobiepana" i "Ormiańskich Piwnic" – zaprasza Radosław Skwarek, który oprócz pasji stolarskiej jest również wielkim fanem judo.

 

Wejście do ogródka restauracji Muzealnej w Zamościu. Wykonanie: Stolarka u Skwarka.

 – Stolarstwo i judo znakomicie się uzupełniają, ucząc nas wszystkich wytrwałości i pokory. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły naszych klientów. A wszystko z porządnego drewna, bo pracujemy tylko na takim. "Stolarka u Skwarka" zapewnia więc nie tylko gwarancję jakości, ale też długowieczności wyrobów –  dodaje właściciel firmy.

 

Artykuł Sponsorowany

Podziel się:Pozostałe