Zamość: Julia Gajewska z MDK nagrodzona za batik

  • 23.03.2019, 06:11 (aktualizacja 23.03.2019, 07:01)
  • ak
Zamość: Julia Gajewska z MDK nagrodzona za batik Fot. pixabay.com
Julia Gajewska, młoda artystka z Zamościa, która swój plastyczny talent kształci w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, zdobyła jedną z nagród na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży "Ptaki Fruwaki" organizowanym przez Centrum Kultury Agora we Wrocławiu.

Uczestnicy konkursu, dzieci i młodzież z całej Polski, mieli możliwość dowolnej interpretacji zadanego i tematu, a także wyboru techniki, w której ptaki zaprezentują.

Julia Gajewska z zamojskiego MDK, nad której talentem czuwa w tej placówce Magdalena Cieplechowicz-Buczak, zdecydowała się na wielobarwny batik. Jej dzieło przypadło do gustu jurorom i młoda zamościanka otrzymała nagrodę w kategorii wiekowej 10-12 lat.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe