Zamość: Laury dla młodych artystek z MDK

  • 22.03.2019, 07:03
  • ak
Zamość: Laury dla młodych artystek z MDK Fot. pixabay.com
Z powodzeniem startowały w XI Ogólnopolskim Konkursie "Siedem Grzechów Głównych". Wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zdobyły w Dąbrowie Górniczej nagrodę i wyróżnienia.

Na tę edycję konkursu napłynęło  przeszło 800 prac plastycznych z całej Polski. Jury doceniło te, które najlepiej odzwierciedlały ideę konkursu. Wśród laureatów znalazły się wychowanki MDK Zamość.

W kategorii wiekowej 6-8 lat trzecią nagrodę za pracę zatytułowaną „Gniew” otrzymała Emilia Zaręba. Natomiast za „Zazdrość” wyróżniona została Zuzanna Kobylarz. Laureatką wyróżnienia w kat. 9-14 lat za własną wersję "Gniewu" została Karolina Oleszczak.

Wszystkie docenione przez konkursową komisję prace powstały pod okiem Magdaleny Majer. Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej ma się odbyć 10 kwietnia w sali Agora w Pałacu Kultury Zagłębia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe