Już od wtorku kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 18.03.2019, 21:00
  • Kronika Tygodnia
Już od wtorku kupicie nową Kronikę Tygodnia
Już jutro (wtorek, 19 marca) do punktów sprzedaży w całym regionie trafi kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Kupcie je koniecznie, znajdziecie w tym numerze naprawdę bardzo wiele ciekawych tematów.

>>>> Na agenta, na policjanta, na wnuczka, na sms, na bank. Pilnujcie swoich oszczędności, bo oszuści dali o sobie znać.

>>>> Nie pomogła modyfikacja napisu na tablicy, próba wpisania do ewidencji zabytków i zbieranie podpisów. Pomnik Józefa Dechnika w Biłgoraju musi być rozebrany.

>>>> Wacław Paska, strażak z Ciotuszy Starej, to bohater. Z płonącego domu wyniósł 40-letniego niepełnosprawnego sąsiada.

>>>> Za miesiąc z pracą w strzyżowskiej cukrowni pożegna się około 60 osób z 70 pracowników. Na jakich zasadach odejdą? Czy mogą liczyć na odprawy?

>>>> Żona radnego jednej z gmin w powiecie biłgorajskim ukradła sygnet - uznał sąd i wydał wyrok. Kobieta nie przyznaje się do winy.

>>>> Przedsiębiorca i myśliwy, który na polowaniu w kompleksie leśnym pod Dyniskami (gm. Ulhówek) śmiertelnie postrzelił kolegę został skazany. Jaki usłyszał wyrok?

>>>> Biłgorajski poseł PiS Piotr O. usłyszał prokuratorskie zarzuty. Został też zawieszony w prawach członka PiS.

>>>> Katy Drugie leżą w gminie Szczebrzeszyn. Jeśli mieszkańcy wsi chcą pojechać do urzędu, to tylko własnym samochodem. Do ich miejscowości żaden autobus nie kursuje.

To tylko niewielka część tematów z najnowszej Kroniki Tygodnia. Więcej w wersji papierowej i e-wydaniu

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe