Zamość: O mieście idealnym po angielsku. Wyniki konkursu w ZSP nr 3

  • 20.03.2019, 06:21
  • bw
Zamość: O mieście idealnym po angielsku. Wyniki konkursu w ZSP nr 3
8 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu odbyła się szósta edycja konkursu wiedzy o Zamościu w języku angielskim "Zamość – The Ideal Town". Wzięło w nim udział 72 uczniów z 24 szkół podstawowych i gimnazjów z Zamościa i okolic.

Zwyciężyła drużyna szkoły podstawowej w Sułowie, w składzie: Malwina Nawrocka, Agata Krawczyk oraz Gabriela Skawińska, którą opiekowała się Teresa Krukowska-Dziewa. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu: Bartosz Oleszek, Zofia Iwaniec i Filip Szlingiert (opiekun Maria Prażak), trzecie drużyna reprezentująca SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, a tworzyli ją: Patryk ŚwiderekEmilia Fedczyszyn i Wiktoria Palak.Opiekował się nimi Piotr Szumilak. 

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anonim
anonim 11.04.2021, 17:43
gratulacje

Pozostałe