Tomaszów Lubelski: Więcej wuefu. Powstaną klasy sportowe

  • 18.03.2019, 07:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Więcej wuefu. Powstaną klasy sportowe Fot. pixabay.com
W dwóch szkołach średnich w Tomaszowie Lubelskim uruchomione zostaną klasy o nowych specjalnościach.

Decyzja w tej sprawie zapadłą w zeszłym tygodniu, podczas spotkania w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim. Ustalono, że klasy sportowe powstaną w Zespole Szkół nr 1 i Zespole Szkół nr 2.

W spotkaniu uczestniczyli: wicestarosta Jarosław Korzeń, sekretarz powiatu Dariusz Czop, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego Mariusz Kobiałka, dyrektor OSiR Stanisław Pryciuk, przewodniczący Rady Miasta Mirosław Fus, trener narciarstwa biegowego i prezes LOZN Waldemar Kołcun oraz trener piłki siatkowej oraz nauczyciel ZS nr 1 Krzysztof Wróbel. Nie zabrakło oczywiście dyrektorów obu szkół Leszka Bobera i Waldemara Typka.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe