Zamość: Barbara Surmacz z Ekonomika ma już indeks na studia

  • 16.03.2019, 15:44 (aktualizacja 16.03.2019, 15:52)
  • ak
Zamość: Barbara Surmacz z Ekonomika ma już indeks na studia Fot. ZSP nr 1 Zamość
To wielki sukces uczennicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu. Barbara Surmacz tak dobrze wypadła w finale Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego, że otrzymała indeks na Politechnikę Warszawską.

Finał konkursowych zmagań odbył się w piątek (15 marca) w Warszawie. Był organizowany przez Zakład Technologii Poligraficznych na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Już znalezienie się w centralnym etapie konkursu było sukcesem, bo awansowało do niego tylko 27 uczniów z 8 polskich szkół, podczas gdy w pierwszym etapie wystartowało ponad 700 młodych ludzi z 34 placówek.

W gronie tych najlepszych z najlepszych znalazła się Barbara Surmacz, kształcąca się w zamojskim Ekonomiku w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych. Podczas piątkowego finału zdobyła tytuł laureata konkursu indeks uprawniający do podjęcia studiów na Politechnice Warszawskiej.

Uczennicę ZSP nr 1 do konkursu przygotowywała Kinga Nowicka.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe