Czy w Bełżcu jest bezpiecznie? Odbyła się debata społeczna

  • 17.03.2019, 12:00
  • ak
Czy w Bełżcu jest bezpiecznie? Odbyła się debata społeczna Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Jakie są problemy mieszkańców> Czego obywatele oczekują od policji? Czy czują się u siebie bezpiecznie? - odpowiedzi na te pytania miała przynieść debata społeczna, którą Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim zorganizowała w Bełżcu.

Spotkanie odbyło się w sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu. Przybyli na nie policjanci, a także przedstawiciele urzędów i instytucji oraz mieszkańcy, jak również również uczniowie ze szkoły podstawowej.

Gospodarz, kierownik posterunku policji w Bełżcu podkom. Jerzy Rusin omówił stan bezpieczeństwa na podległym terenie. Później podczas otwartej dyskusji, uczestnicy debaty zgłaszali swoje spostrzeżenia, sugestie i oczekiwania.

– Wypracowano również kolejne cele, które będą przedmiotem planowanych dalszych działań na rzecz bezpieczeństwa. Omówiona została aplikacja Moja Komenda oraz Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. – Na zakończenie, tradycyjnie już, uczestnicy wypełnili anonimowe ankiety dotyczące oceny stanu bezpieczeństwa, jak również oczekiwań wobec służby policji oraz zostały rozdane ulotki i odblaski.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe