Szkoły kuszą uczniów, czyli Zamojskie Edu Targi 2019

  • 17.03.2019, 07:26
  • ak
Szkoły kuszą uczniów, czyli Zamojskie Edu Targi 2019 Fot. A. Szewc/Archiwum
To wydarzenie, które już na stałe wpisało się do kalendarza imprez w Zamościu. W tym roku Edu Targi zaplanowano na poniedziałek 1 kwietnia. Gimnazjaliści i ósmoklasiści będą mieli okazję w jednym miejscu zapoznać się z ofertą wszystkich szkół średnich w Zamościu.

Impreza, podobnie jak w latach poprzednich, odbędzie się w nowej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zacząć się ma o godz. 9 i potrwać do 13. Na miejscu swoje stoiska otworzą wszystkie szkoły średnie Zamościa. Ich uczniowie i nauczyciele będą zachęcać młodzież z gimnazjów i ostatnich klas szkół podstawowych, by właśnie ich placówki wybrali na kontynuowanie nauki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

To będzie okazja do zadania pytań i uzyskania na nie odpowiedzi. W programie również pokazy, prezentacje i liczne konkursu z nagrodami. Szczegóły powinny być znane wkrótce.

CZYTAJ TAKŻE: ZAMOJSKIE EDU TARGI 2017 (ZDJĘCIA, FILMY)

CZYTAJ TAKŻE: IV ZAMOJSKIE EDU TARGI 2018 (ZDJĘCIA, FILMY)

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe