Zamość: Pilnie potrzebny dom dla nieszczęśliwego psiaka

  • 15.03.2019, 08:33 (aktualizacja 15.03.2019 10:15)
  • ak
Zamość: Pilnie potrzebny dom dla nieszczęśliwego psiaka
Ten niewielki kundelek mnóstwo w swoim życiu przeżył. Był zaniedbany, wychudzony, z powodu nieleczonej choroby stracił wzrok. Znalazł tymczasowe schronienie w Zamościu, ale potrzebny jest dla niego dom na stałe.

– Piesek jest niewidomy. Serce pęka na jego widok. Trzeba było mu natychmiastowo pomóc i został zabrany do domu tymczasowego. Tutaj dochodzi do siebie, jednak aby normalnie i dobrze funkcjonował potrzebny jest dobry i ciepły dom stały, w którym dostanie zrozumienie i miłość – napisała do nas nasza Czytelniczka pani Joanna.

Dodała, że dobrze byłoby, aby nowy pan lub pani zajął się leczeniem wzroku zwierzaka. Możliwe, że jest szansa, by go pieskowi przywrócić. 

Kundelek na pewno odpłaci się wiernością i bezgraniczną miłością. Jest zwierzakiem bardzo grzecznym, bezkonfliktowym, szybko się uczy i wiele rozumie.

– To naprawdę mądry pies. Bardzo lubi się przytulać i daje się głaskać. Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem, ale to nie główny wymóg – podkreśla nasza Czytelniczka i podaje numer kontaktowy, na który należy telefonować w sprawie adopcji: 601 071 963.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe