Zamość: Operetka na wesoło w ZDK. Rozdajemy wejściówki

  • 16.03.2019, 10:03
  • ak
Zamość: Operetka na wesoło w ZDK. Rozdajemy wejściówki Fot. Materiały prasowe Artyści zabiorą publiczność w magiczną podróż do świata operetki, tańca i humoru.
Będzie muzyka, śpiew, taniec, a wszystko to okraszone humorem z najwyższej półki. Zamojski Dom Kultury zaprasza na koncert zatytułowany "Operetka na wesoło". Nasi czytelnicy mogą wygrać bilety na to artystyczne wydarzenie.

Organizatorzy koncertu planowanego w ZDKna sobotę, 23 marca obiecują, że zabiorą publiczność w magiczną podróż do świata operetki, tańca i humoru. Artyści, którzy przyjadą do Zamościa wprowadzą swoich widzów w głąb estrady i zapoznają z tajnikami teatru muzycznego. Ze sceny rozbrzmiewać będą światowe przeboje operetkowe i musicalowe.

Zamościanie będą oklaskiwać m.in. Nairę Ayvazyan,  solistkę Teatru Muzycznego Castello oraz tenora, reżysera, aktora Tomasza Białka. Artystom towarzyszyć będą dwie party taneczne, a całość poprowadzi duet konferansjerów Barbara Pakura-Brzoska i Jarosław Tyran.

Ten wyjątkowy koncert już w sobotę o godz. 18 w ZDK. Tam też kupować można bilety na muzyczną ucztą (w cenie 50 zł).

Trójka naszych czytelników może otrzymać wejściówki za darmo. Jak je zdobyć? Bądźcie z nami na facebookowym profilu Kroniki Tygodnia w środę 20 marca.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe