Tyszowce: Są wolne miejsca na darmową mammografię

  • 15.03.2019, 07:30
  • ak
Tyszowce: Są wolne miejsca na darmową mammografię Fot. pixabay.com
O zdrowie należy dbać, np. poddając się profilaktycznym badaniom. Mieszkanki gminy Tyszowce mogą to zrobić we wtorek (19 marca), kiedy przyjedzie do nich mammobus.

Ambulans, w którym wykonywane będą bezpłatne badania mammograficzne ma zatrzymać się na parkingu przy centrum kultury i przyjmować pacjentki od godz. 9 do 12. Badania są bezpłatne dla kobiet między 50 a 69 rokiem życia. Żadna z tych pań za mammografię nie zapłaci, bo finansuje ją Narodowy Fundusz Zdrowia. Pozostałe pacjentki również mogą sprawdzić stan swoich piersi, ale wówczas zapłacą 80 zł.

By z badań skorzystać , należy się wcześniej zarejestrować, telefonując pod nr: 723 351 002 i 003.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe