Zamość: Maciej Wojnar - omnibus z III LO

  • 16.03.2019, 06:00 (aktualizacja 16.03.2019 06:21)
  • ak
Zamość: Maciej Wojnar - omnibus z III LO
Uczy się dopiero w II klasie, a już odnosi sukcesy w rywalizacji ze starszymi uczniami. Maciej Wojnar z III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida zakwalifikował się do centralnych etapów dwóch olimpiad.

Maciej, uczeń klasy o profilu matematyczno-ekonomicznym pokonał konkurencję i powalczy o tytuł finalisty bądź laureata w XIV Olimpiadzie Przedsiębiorczości i XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Do pierwszego z konkursów stanie 4 kwietnia w Warszawie, a w drugim spróbuje swoich sił kilka dni później w Serocku. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
unczo123
unczo123 16.03.2019, 17:06
Brawo kloc

Pozostałe